Advanced Nutrients Tarantula Liquid 4 L

6 352 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Exkluzivní prospěšné bakterie u Advanced Nutrients Tarantula uvolňují přírodní látky, které podporují nižší keříkovitý, hustější růst, extra květy a další větvení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní prospěšné bakterie u Tarantule uvolňují přírodní látky, které podporují nižší keříkovitý, hustější růst, extra květy a další větvení.

Kdybyste pěstovali v nejbohatší, neznečištěné venkovní půdě, vaše kořenová zóna by se hemžila užitečnými mikroby, kteří by žili v symbióze s rostlinami, zvětšovali jejich kořeny a zvyšovali úrodu. Hydroponické pěstební substráty však tyto mikroorganismy postrádají. Proto potřebujete Tarantulu, jejíž prospěšné bakterie podporují další užitečný život v rhizosféře. A dokonce snižují poškození tkání těžkými solemi hnojiv.

Navíc tyto prospěšné bakterie přímo zvyšují růst a výnosy rostlin a napomáhají chlorofylu, takže vaše vysoce intenzivní osvětlení je účinnější. A konečně, náš patentovaný výrobní proces zajišťuje delší trvanlivost, takže po přidání do nádrže získáte živé mikroby namísto mrtvých.

Vřetenovité kořeny se přemění na silný, svalnatý transportní systém pro efektivní dodávku důležité výživy.

Doporučená kombinace s Voodoo Juice a Piranha.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.