O Nás

Kdo jsme?

Jsme Zelený Vrch - e-shop, kde seženete vše potřebné pro pěstování pod umělým světlem. Naše historie spadá až do roku 2015, kdy jsme vznikli.

Co děláme?

Nabízíme a prodáváme vše potřebné pro pěstování pod umělým světlem. V naší nabídce naleznete například pěstební stany, osvětlení nebo hnojiva. Pro celý sortiment však doporučujeme navštívit náš e-shop. Sídlíme sice v Brně, ale tyto produkty dovážíme indoor pěstitelům po celé České republice. Snažíme se dělat naší práci jinak... Tak, aby se k nám každý zákazník vracel s důvěrou a tak, aby každý zákazník odcházel spokojený. Děláme pro to vše, co můžeme, abychom si takové zákazníky udrželi a mohli jim ochotně poradit s výběrem zboží a být s nimi již od jejich začátků indoor pěstování. I proto máme zavedený věrnostní program, díky kterému stálí zákazníci získají slevu na celý sortiment.

Nejsme tedy jen obyčejný e-shop. Jsme e-shop, kde zákazníkům chceme poradit. I proto pro vás píšeme články, návody a tipy, které se určitě hodí každému pěstiteli. A záleží nám na tom, abyste s u nás zakoupenými produkty byli spokojeni. A v neposlední řadě máme osobní přístup, protože víme, že každý pěstitel je jiný a každý má jiné potřeby. Pokud Vám vyhovuje osobní doručení po Brně - není problém. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží a je víkend - není problém. Stačí vzít telefon a zavolat nám. Rádi vám poradíme.

 

Přejeme mnoho úspěchů při pěstování rostlin pod umělým světlem.

Váš Zelený Vrch

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.