Dimlux LED Xtreme Series 750W 2.85 µmol/J

Značka: Dimlux
45 999 Kč
LED Dimlux Xtreme Series produkuje ultra vysokou úroveň PPFD, rovnoměrně rozloženou na pěstební ploše 1,5 × 1,5 m (750 W).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky patentované technologii, pokrokům v technologii LED a optimálnímu tepelnému designu je Dimlux Xtreme Series LED zajímavou volbou, která pěstitelům nabízí významnou návratnost investice.

Naše nastavitelné pěstební spektrum PhytoVegSpec® kombinuje plnou kontrolu nad kvalitou (spektrální flexibilita) a množstvím (intenzita a DLI) světla, což zajišťuje rovnoměrné rozptýlení a rovnoměrné rozložení světla s extrémním pronikáním do canopy.

LED Dimlux Xtreme Series produkuje ultra vysokou úroveň PPFD, rovnoměrně rozloženou na pěstební ploše 1,2x1,2 m (500 W) nebo 1,5x1,5 m (750 W a 1000 W), s plným pěstebním spektrem, produkujícím trvale vysokou kvalitu a vysoké výnosy indoor plodin.

LED diody řady Dimlux Xtreme lze stmívat bez ztráty účinnosti. Spektrum a výkon výkon lze naprogramovat v závislosti na denní době a fázi růstu plodiny.

Jako doplňkové světlo lze použít pomocné LED diody RGB s více než 65k barvami a lze je použít jako zelené světlo. pracovní světlo ve fázi stmívání. Pracovní světlo může být automaticky zapnuto vnitřním radarem senzorem přiblížení.

Specifikace:

  • Příkon: 799W
  • PPF: 2276 μmol/s
  • Účinnost: 2.85 μmol/J
  • IP65
  • Záruka: 5 let

Další technické údaje v datasheetu.

Doplňkové parametry

Kategorie: LED osvětlení
Hmotnost: 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.