Hnojiva BioBizz

BioBizz je značka, která se specializuje na organická hnojiva pro rostliny. Jejich produkty jsou vyráběny z přírodních surovin a jsou šetrné k životnímu prostředí. V tomto článku se budeme věnovat tomu, jak používat produkty BioBizz pro dosažení nejlepších výsledků.Biobizz-MoneyShot-EU-WEB

  1. Bio Grow je organické hnojivo určené pro použití v období růstu rostlin. Obsahuje všechny potřebné živiny pro zdravý růst rostlin včetně dusíku, fosforu a draslíku. Bio Grow lze použít na všechny druhy půdy a vhodné je pro všechny druhy rostlin.

Použití: Bio Grow se aplikuje v období růstu rostlin. Pro získání nejlepších výsledků se doporučuje používat ho společně s Bio Bloom.

  1. Bio Bloom je organické hnojivo určené pro použití v období kvetení rostlin. Obsahuje vysoký obsah draslíku, který podporuje kvetení rostlin a zvyšuje kvalitu plodů. Bio Bloom lze použít na všechny druhy půdy a vhodné je pro všechny druhy rostlin.

Použití: Bio Bloom se aplikuje v období kvetení rostlin. Pro získání nejlepších výsledků se doporučuje používat ho společně s Bio Grow.

  1. Top Max je organické hnojivo určené pro použití v období kvetení rostlin. Obsahuje vysoký obsah fosforu a draslíku, který podporuje kvetení a zvyšuje kvalitu plodů. Top Max lze použít na všechny druhy půdy a vhodné je pro všechny druhy rostlin.

Použití: Top Max se aplikuje spolu s Bio Bloom v období kvetení rostlin. Může se používat také samostatně pro zvýšení kvality plodů.

  1. Root Juice je organický stimulátor růstu kořenů. Obsahuje přírodní rostlinné hormony, které podporují růst kořenů a zvyšují absorpci živin. Root Juice lze použít na všechny druhy půdy a vhodné je pro všechny druhy rostlin.

Použití: Root Juice se aplikuje v období růstu rostlin. Lze ho použít v ranné fázi růstu. 

 

 
 

Když už víme, co jsou hnojiva BioBizz a jak fungují, pojďme se podívat na to, jak je správně používat.

  1. Začátek růstu rostlin: Pokud začínáte s novými rostlinami, můžete použít BioBizz Root Juice, který podporuje tvorbu kořenů a zlepšuje absorpci vody a živin. Toto hnojivo se používá v prvních dvou týdnech růstu rostlin.

  2. Růst rostlin: Pro fázi růstu rostlin můžete použít BioBizz Fish Mix. Toto hnojivo obsahuje organické rybí emulze, které dodávají rostlinám důležité živiny a mikroorganismy, které podporují růst. Fish Mix se používá v prvních třech týdnech růstu rostlin.

  3. Květ: Pokud se rostlina připravuje na květ, můžete použít BioBizz Bio-Bloom. Toto hnojivo obsahuje organické živiny, které podporují tvorbu květů a zlepšují chuť a vůni rostlin. Bio-Bloom se používá během fáze květu rostlin.

  4. Konec růstu: Pro fázi zrání plodů a zvýšení výnosu můžete použít BioBizz Top-Max. Toto hnojivo obsahuje organické látky, které zlepšují chuť a kvalitu plodů a zvyšují výnos. Top-Max se používá v posledních dvou týdnech růstu rostlin.

  5. Poslední kroky: Po skončení sklizně můžete použít BioBizz Bio-Heaven, který podporuje regeneraci rostlin a posiluje imunitu. Toto hnojivo také zlepšuje kvalitu půdy a umožňuje rychlejší vývoj kořenů.

Všechna hnojiva BioBizz se používají v koncentraci 1-4 ml na litr vody, v závislosti na fázi růstu rostlin a potřebě výživy. Je důležité dodržovat doporučené dávkování a nekombinovat více hnojiv najednou, aby nedocházelo k předávkování rostlin.

Věříme, že s BioBizz hnojivy dosáhnete skvělých výsledků při pěstování vašich rostlin. Pokud máte další otázky ohledně používání těchto hnojiv, neváhejte nás kontaktovat 

 

 Snímek obrazovky 2023-04-25 v 13.01.34

Všechny produkty BioBizz jsou zcela organické a šetrné k životnímu prostředí, takže můžete mít klidné svědomí, že Vaše rostliny nejsou vystaveny chemickým látkám. Navíc jsou snadno dostupné a můžete si je objednat přímo na našem e-shopu.

Doufám, že Vám tento článek pomohl lépe pochopit, jak BioBizz hnojiva fungují a jak je použít pro zdravé a silné rostliny. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.